Spinings Wolfcreek Damn You Rod 2.74 m, 140-340 gr

349,00 

Spinings Wolfcreek Damn You Rod 2.74 m, 140-340 gr

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: WC7350082960826

Spinings Wolfcreek Damn You Rod 2.74 m, 140-340 gr

Spinings Wolfcreek Damn You Rod 2.74 m, 140-340 gr divdaļīgs kastinga spinings radīts lielo līdaku spiningošanai ar lieliem mānekļiem. Klasiska, Skandināvu stila blanka, kas paredzēta tāliem metieniem un apveltīta ar jaudas rezervi, lai varētu savaldīt specīgas zivis. Spinings tapis vairāku gadu garumā, nepārtraukti pilnveidojot to, līdz pieredzējusī Wolfcreek komanda nonāca pie šīs kombinācijas. Spininga Progressive moderate fast blanka padara to piemērota kā lielo mānekļu mešanai, tā arī velcei ar lieliem, jaudīgiem mānekļiem.

Blanka veidota no augstas kvalitātes Japānā ražota grafīta, kombinācijā ar High Modulus armējumu. Spininga apakšējais posms pastiprināts ar 3 K, nodrošinot tālākus metienus, un saglabājot spininga jaudu. Šīs tehnoloģijas nodrošina minimālu spininga svaru, tai pat laikā saglabājot paaugstinātu triecienizturību un jaudu. Spinings aprīkots ar ergonomisku Fuji PLS spoles turētēju. Augstās kvalitātes korķa rokturis būs ērts un patīkams spiningojot arī aukstā, mitrā laikā. American Tackle ražotie titāna gredzeni būs viegli un četru kājiņu stiprināšanas tehnoloģija nodrošinās blankas lokanību, nepadarot to stīvu. Ražotājs pievērsis īpašu uzmanību gredzenu izvietojumam, nodrošinot visefektīvāko spininga blankas darbību.

Spinings piemērots spiningošanai ar lieliem silikona mānekļiem un svimbeitiem. Spiningam komplektā iekļauts stilīgs, mākslīgās ādas parvalks, drošai spininga pārvadāšanai un uzglabāšanai.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Spininga garums

9' (274-304 cm)

Posmu skaits

Divdaļīgs

Max mānekļa svars

līdz 350 gr

Jūs varētu ieinteresēt...