Elektromotors Minn Kota Endura C2 50 Lb

349,00 

Elektromotors laivām Minn Kota Endura C2  aprīkots ar 5/2 manuālu ātruma kontroli, pieci ātrumi uz priekšu, divi atpakaļ, teleskopisks rokturis

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

Elektromotors Minn Kota Endura C2 50 Lb

Elektromotors Minn Kota Endura C2 50 Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 50 Lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams. Lai nebojātu motora ātrumu slēdzi, svarīgi atcerēties, ka ātrumus jāslēdz lēnām, ar pāris sekunžu pauzi, tādējādi izvairoties no motora bojāšanas neadekvāti lietojot.

Pārbaudīts modelis gadu gaitā. Iesakām izvēlēties atbilstošu akumulatoru šeit: akumulatori elektromotoriem

Labiem akumulatoriem nepieciešams arī atbilstošs lādētājs, kurs ievērojami paildzinās akumulatoru mūžu. Lādētājus var atrast šeit: akumulatoru lādētāji

Minn Kota Endrua C2 un Endura MAX elektromotori vairumā gadījumu mums ir uz vietas, veikalā, tāpat kā akumulatori, klemmes, atbilstoši lādētāji – daudz un dažādi , visām gaumēm un rocībām.

Neskaidrību gadījumā kontaktējieties ar eholotes.lv personālu, palīdzēsim izvēlēties atbilstošu komplektu konkrētai laivai, pārvadāšanai un ērtai lietošanai.

Ražotāja mājas lapa, vairāk informācijas par MinnKota Endura C2 un citiem Min Kota elektromotoriem: Minn Kota

 

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

Ūdens tips:

Griezes moments/jauda LB:

50 Lb

GPS funkcija: