MotorGuide Xi5-105FW 54″ FP SNR GPS

2299,00 

Elektromotors MotorGuide Xi5-105FW 54″ FP SNR GPS 36 V trollinga motors ir aprīkots ar daudzām funkcijām. Pinpoint GPS, universal sonar ar vadu uz Lowrance, tālvadības pults un pedālis – tas viss ietilst stadarta komplektā

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Elektromotors MotorGuide Xi5-105FW 54″ FP SNR GPS

Elektromotors MotorGuide Xi5-105FW 54″ FP SNR GPS,  105 lb, 36 V trollinga motors ir aprīkots ar daudzām funkcijām. Pinpoint GPS, universal sonar ar vadu uz Lowrance, tālvadības pults un pedālis – tas viss ietilst stadarta komplektā.

Jaudīgs elektromotors, kas paredzēts 6 m un garākām laivām, 36 V, 105 lb jauda , tālvadības pults, 137 cm gara kāja, Pinpoint GPS (patentēta trollinga motora vadības tehnoloģija), iespēja savienot ar Lowrance HDS sērijas eholotēm(līdz 2017. gada izlaiduma zilais konektors) ar NMEA2000 datu kabeli pilnvērtīgai datu apmaiņai un izmantot kopā ar dziļumu kartēm. Papildus iespējams pievienot papildus pultis un/vai vadības pedāli līdz 40 vienībām.

Ērtai uzstādīšanai un noņemšanai iesakām izmantot montāžas plates, tās mums ir veikalā, plašā sortimentā. Tāpat mūsu piedāvājumā ir arī akumulatori, iebūvējami un pārnēsajami akumulatoru lādētāji un pārējie montāžas piederumi. Parasti veikalā ir uz vietas viss nepieciešamais MotorGuide montāžai laivās vai uz pontoniem.

MotorGuide Xi5-105FW 54″ FP SNR Pinpoint GPS ir ļoti augstvērtīgs ieguvums makšķernieka ekipējumā un perfekti izpildīs paredzētās funkcijas – enkuroties, sekot vektoram, sekot vektoram ar izvēlēto ātrumu, JOG-ot un citas kvalitatīvi nostrādātas lietas.

Automātiska akumulatoru darba spēju indikācija savlaicīgi brīdinās lietotāju par jaudas atlikumu, proti, zaļā diode kļūs dzeltena, ja atlikums būs mazāks par 40% akumulatoru jaudas, bet sarkanā krāsa liecina par 20% atlikumu un drīzu akumulatoru izsīkšanu. Papildus indikācijas diodes norāda uz MotorGuide savienojumu ar strāvas avotu, dzenskrūves statusu (aktivizēta vai deaktivēta) un GPS navigācijas signāla statusu, proti, vai signāls ir pietiekami stiprs un vai MotroGuide darbojas kādā no GPS piesaistošiem režīmiem.

MotorGuide garantē, ka motora kāja ir izgatavota no tāda kompozītmateriāla, ka tā ir praktiski nesalaužama, tā lieksies nevis lūzīs.

Lietot šādas kvalitātes motoru ir bauda, atliek vien koncentrēties galvenajam – copei, jo MotorGuide Xi5 tiks galā ar saviem uzdevumiem visskarbākajos laika apstākļos.

Izvēloties MotorGuide Xi5 GPS komplektācijas trollinga motoru klients iegūst visaugstākos MotorGuide kvalitātes standartus šā brīža trollinga motoru piedāvājumā.

Papildus informācija

Ražotāja apraksts MotorGuide Xi5 trollinga motoram ir šeit

Pie mums var iegādāties jebkuru MotorGuide elektromotoru. Veicam motoru uzstādīšanu laivām. Veidojam sabalansētus un efektīvus komplektus makšķernieku, mednieku un vienkāršu atpūtnieku vajadzībām. Savienojam MotorGuide motorus ar eholotēm, piedāvājam pilnu tehnisko atbalstu un servisu.

Ražotājs:

Voltāža:

36 V

Kājas garums:

GPS funkcija:

Griezes moments/jauda LB:

105 Lb

Ūdens tips:

Savienojums ar eholoti: