MotorGuide Xi3-55 FW 48″ Pinpoint GPS

1299,00 

Elektromotors MotorGuide Xi3-55 FW 48″ Pinpoint GPS – funkcijām bagāts elektromotors ar pulti, paredzēts lietošanai saldūdens apstākļos.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Elektromotors MotorGuide Xi3-55 FW 48″ Pinpoint GPS

Elektromotors MotorGuide Xi3-55 FW 48″ Pinpoint GPS ir 2018. gada jaunums, kurš turpina MotorGuide iesāktās tradīcijas – ražot kvalitatīvus un jaudīgus elektromotorus.

Visi MotorGuide Pinpoint GPS elektromotori spēj “enkuroties”norādītā punktā( spot lock), virzīties pa norādītu vektoru “heading lock” , arī ar norādītu ātrumu – Cruise control. Tiem papildus var pieprogrammēt arī vadības pedāli(Papildus aprīkojums) un vairākas vadības pultis. Uz standarta vadības pults ir 8 atmiņas vietas, kurās var iestatīt vēlamās enkurošanās vietas (tās var ieprogrammēt arī no eholotes, izvēloties konkrētus punktus, ja motors ir savienots ar Lowrance). Tāpat šie motori ir gatavi vizīties pa norādītu maršrutu vai ieprikš ierakstītu ceļu.

Motora kāja ir 48 collas gara (122 cm) un izgatvota no kompozītmateriāla un ir praktiski nesalaužama.

 

Xi3 trollinga motorus iedala pēc to jaudas/voltāžas un kājas garuma.  Izvēloties konkrēto elektromotoru jāņem vērā laivas īpatnības, piemēram, garums, bortu augstums (ietekmē kāja sgarumus un laivas “buru” vējā), laivas svars, lietotāja makšķerēšanas un citi ieradumi. 55 Lb/ 12 V motorus parasti izvēlas laivām ,kuras nav garākas par 4,5-5m, savukārt garākām laivām parasti uzstāda 70 Lb/24V motorus vai vēl jaudīgākus.

Šis konkrēti ir 12 V jeb 55 Lb motors, tam ir 25 kg liels griezes moments.

Motora komplektācija ir vienkārša. Tajā ietilpst bez vadu vadības pults, trīs lāpstiņu dzenskrūves un lietošanas instrukcijas.  Papildus nepieciešams iegādāties akumulatoru vai divus, atbilstošu drošinātāju, montāžas plati un elektriskā savienojuma rozetes. Vajadzīgo var izvēlēties šeit vai griezties pēc padoma veikalā. Mēs rūpējamies lai viss , kas nepieciešams MotroGuide montāžai, vienmēr ir veikalā, uz vietas. Uzturam stabilus MotorGuide elektromotru krājumus. Palīdzam risināt savienošanas jautājumus ar Lowrance eholotēm.

Pasūtot Motorguide Xi3 nepieciešams izvēlēties atbilstošu komplektāciju, kājas garumu, jaudu(griezes moments Lb). Piedāvājam elektromotoru uzstādīšanas pakalpojumus mūsu servisā.

Visiem MotorGuide elektromotoriem ar GPS – bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā kā arī iespējas iegādāties tos līzingā!

Ražotāja mājas lapa ar visām MotorGuide Xi3 modeļu specifikācijām meklējam šeit: Motorguide Xi3 specs

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

GPS funkcija:

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Ūdens tips:

Savienojums ar eholoti: