Elektromotors MotorGuide R-3

195,00 339,00 

Elektromotors laivām MotorGuide R-3  aprīkota ar 5/2 manuālu ātruma kontroli, pieci ātrumi uz priekšu, divi atpakaļ.

Notīrīt

Variācijas

variationImg

Elektromotors MotorGuide R-3,
30, 30-lb

140 × 50 × 20 cm , 10 kg
195.00

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Sekot Pasūtīt
variationImg

Elektromotors MotorGuide R-3,
36, 40-lb

140 × 50 × 20 cm , 11 kg
259.00

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

Pirkt
variationImg

Elektromotors MotorGuide R-3,
36, 45-lb

140 × 50 × 20 cm , 12 kg
279.00

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Sekot Pasūtīt
variationImg

Elektromotors MotorGuide R-3,
36, 55-lb

140 × 50 × 20 cm , 12 kg
339.00

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Sekot Pasūtīt

Elektromotors laivām MotorGuide R-3

Elektromotors laivām MotorGuide R-3  aprīkota ar 5/2 manuālu ātruma kontroli, pieci ātrumi uz priekšu, divi atpakaļ. MotorGuide nodrošina precīzu un pārliecinošu darbību, ļoti kluss motors. Motora apakšējais korpuss izgatavots no alumīnija un tērauda, pārklāts ar pulverkrāsu, 30-36 collas garā kāja izgatavota no izturīga alumīnija vai kompozītmateriāla. Dzenskrūve izgatavota no cieta un asa kompozītmateriāla, asa kā nazis , lieliski tiks galā ar savu uzdevumu, manevrējot caur aizaugušiem ūdeņiem. Dzenskrūve ir ērti noskrūvējama ar speciālu atslēgu pēc motora lietošanas(atslēga iekļauta komplektā), lai izvairītos no bojājumiem motora transportēšnas laikā. Motora galvai ir divas montāžas pozīcijas, tādējādi motoru var ērti stiprināt laivā gan kā tranča motoru, gan laivas priekšgalā. Motora stiprinājums pie laivas ir ļoti jaudīgs, ar divām nerūsējoša tērauda skrūvēm, paredzēts līdz 6 cm biezam bortam ērti regulējams un drošs.

Ergonomisks, teleskopisks rokturis, pavienojumā ar ātrumu pārslēdzēju strādā nevainojami. Tas ir ērts un drīz vien radīs patīkama ieraduma sajūtu motora vadīšanai.

Pie mums var iegādāties visus MotorGuide produktus. Ja neizdodas ko atrast eholotes.lv mājas lapā, tad noteikti interesējošās lietas var pasūtīt.

Pie mums var iegādāties arī sabalansētus elektromotoru komplektus – elektromotors, akumulators, lādētājs – viss kvalitatīvs un savstarpēji atbilstošs, par izdevīgu cenu! Komplektus meklējiet šeit: Komplekti, izdevīgi!

Nesakaidrību gadījumā – griezieties pie eholotes.lv personāla, sniegsim nepieciešamās konsultācijas un pālidzēsim ar profesionālu padomu!

Motoru un to parametru tabula:

Elektromotors laivām MotorGuide R-3  aprīkota ar 5/2 manuālu ātruma kontroli, pieci ātrumi uz priekšu, divi atpakaļ. MotorGuide nodrošina precīzu un pārliecinošu darbību

Ražotāja mājas lapa kopā ar tehnisko informāciju ir šeit!

 

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

,

Ūdens tips:

Griezes moments/jauda LB:

30 Lb, 40 Lb, 45 Lb, 55 Lb

GPS funkcija: