Elektromotors Minn Kota Powerdrive 55 Lb 54 ” I-pilot BT

1555,00 

Elektromotors Minn Kota PowerDrive 55 Lb 54″ I-pilot BT, 2017. gada jaunums, elektromotors ar iebūvētu jauno I-pilot link, BlueTooth

Piegāde no 2 līdz 14 dienām

Elektromotors Minn Kota Powerdrive 55 I-pilot BT

Elektromotors Minn Kota PowerDrive 55 I-pilot BT, 54″ gara kāja, 2017. gada jaunums, elektromotors ar iebūvētu jauno I-pilot link, BlueTooth un virziena sensoru. Komplektā iekļauts elektromotors ar iebūvētu GPS un I-pilot funkcionalitāti. Šis ir jaunais, uzlabotais MinnKota elektromotors, kurš spēj funkcionēt kā elektroniskais enkurs. Šo iespēju dod I-pilot sistēma, kuras algoritms ir izveidots tā, lai motors spēj atcerēties enkurošanās pozīciju un noturēt laivu konkrētā, lietotāja izvēlētā vietā. Papildus šai funkcijai jaunais Minn Kota PowerDrive 55 I-pilot BT spēj virzīties pa noteiktu vektoru ar izvēlētu ātrumu, atcerēties ierakstītos maršrutrus un tos atkārtot, komlektā iekļauts vadības pedālis.

Jaunā BlueTooth sistēma pilda divas funkcijas, kura iepriekš šim motoram nebija – tagad caur BluTooth sensoru motors zin laivas pozīciju un virzienu, kurā laiva atrodas un , kā otrā jaunā funkcija, tagad I-pilot motoriem varam atjaunot programmatūru caur mobilo tālruni kā arī izmantot mobilo tāruni kā pulti motora vadīšanai. Tomēr tas nav viss. Virziena sensora klātbūtne dod iespēju lietot JOG funkciju. Tā ļauj koriģēt enkurošanās punktu četros virzienos ar vienu pieskārienu. Katrs pieskāriens ir 5 pēdas, jeb aptuveni 1,5 m distances vērts. Fīču daudz, cena atbilstoša – lietojam un baudām copi. Tagad varām arī 30 metru dziļumā nostāties un neviens vējš mūs projām nepūtīs!

Kad izvēlamies kvalitatīvas lietas copei, tad domājam par to prieku, kuru šīs lietas mums sniegs. Kvalitatīvas lietas ir vērts kvalitatīvi uzstādīt, pareizi nokomplektēt ar tikpat kvalitatīviem aksesuāriem, kuri piemēroti konkrētai laivai un copes risinājumiem. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvas lietas, kvalitatīvu apkalpošanu un profesionālu instalāciju. Apkopjam laivas, elektromotorus, piekaramos dzinējus, veicam elektroinstalācijas laivās, izgatavojam nestandarta risinājumus un piemērotus tieši konkrētajai laivi un lietotājam. Pie mums var ga iegādāties, gan uzstādīt kvalitatīvus copes risinājumus.

Par instalēšanas jautājumiem un citu informāciju – aicinām pieteikties konsultācijai eholotes.lv veikalā.

Vairāk informācijas par Minn Kota jaunajiem 2017. gada motoriem skatiet šeit.

Pie mums var iegādāties jebkuru Minn Kota elektromotoru. Veicam motoru uzstādīšanu laivām. Veidojam sabalansētus un efektīvus komplektus makšķernieku, mednieku un vienkāršu atpūtnieku vajadzībām. Savienojam Minn Kota motorus ar eholotēm, piedāvājam pilnu tehnisko atbalstu un servisu.

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

GPS funkcija:

,

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Ūdens tips: