Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ US2 I-pilot BT FP

2095,00 

Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ US2 I-pilot LINK BT , saldūdens elektromotors ar GPS un Universal Sonar 200 kHz, 12V, 55 Lb, kompozītmateriāla kāja, pults.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ US2 I-pilot BT FP , Foot Pedal

Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ US2 I-pilot BT FP ir 2017. gada jaunums. Saldūdens elektromotors ar iebūvētu GPS, virzniena sensoru 12V, 55 Lb, 137 cm gara, trieciendroša kompozītmateriāla kāja, koplektācijā ar pulti, ieteicams izmantot līdz 5 m garām laivām.

I-pilot nodrošina visas ar GPS saistītās funkcijas un ir iekļauts komplektā, ērta pults palīdzēs viekārši un parliecinoši vadīt motoru jebkuros laika apstākļos. Pedālis patiks tiem lietotājiem, kuri mēdz aktīvi pārvietoteis makšķerējot. Motors ir funkcijām bagāts, prasmīga lietotāja rokās kļūst par lielisku 21. gadsimta rīku makšķerniekiem un citiem interesentiem uz ūdeņiem.

Šim motoram ir uzlabots pacelšanas/ielaišanas mehānisms ar atjautīgu risinājumu, kas ievērojami atslogo motora izcelšanu no ūdens. Tas panākts uz motora kājas uzmontējot lentas veida atsperi, kura ielaižot motoru nospriegojas, savukārt izceļot atslogojas.

Sīkāku informāciju par šo motoru, tā uzstādīšanu un lietošanas īpatnībām var uzzināt kontaktējoties ar eholotes.lv personālu, mums ir pieredze darbā ar Minn Kota motoriem un visas nepieciešamās papildus lietas šī motora uzstādīšanai ir pieejamas veikalā uz vietas. Piedāvājam komplektēt šo motoru ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem – montāžas plati, drošinātājiem, rozetēm, lādētāju/iem, akumulatoriem un citām modernas laivas sastāvdaļām.

Šis motors ir praksē pārbaudīts, kvalitatīvs un atbilst augstākajiem 2019. gada GPS vadāmo elektromotoru standartiem. Šajā komplektācijās neietilpst vadības pedālis, tas pasūtāms atsevišķi.

Šim motoram ir gara, 54″ (137 cm) kāja un 12 V barošanas sistēma, nepieciešami 1 12V vai 2 paralēli saslēgti 12 V akumulatori. Lūdzam parliecināties par motora atbilstību pirms pasūtāt šo motoru.

Motora kods: 1358857

Ražotāja informācija: Minn Kota Terrova BT

 

 

Vairāk informācijas par Minn Kota jaunajiem 2017. gada motoriem skatiet šeit.

Pie mums var iegādāties jebkuru Minn Kota elektromotoru. Veicam motoru uzstādīšanu laivām. Veidojam sabalansētus un efektīvus komplektus makšķernieku, mednieku un vienkāršu atpūtnieku vajadzībām. Savienojam Minn Kota motorus ar eholotēm, piedāvājam pilnu tehnisko atbalstu un servisu.

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

GPS funkcija:

,

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Ūdens tips: