Kabelis Mercury NMEA2000 Gateway kit

258,00 

Mercury dzinēja interfeisa kabelis 4,5m  un T veida savienotājs lai izvadīu dzinēja datus uz NMEA 2000® tīklu un parādītu uz daudzfunkciju displejiem

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 8M0151748
Tegi:

Kabelis Mercury NMEA2000 Gateway kit

Kabelis Mercury NMEA2000 Gateway kit, dod iespēju redzēt visus dzinēja parametrus( tai skaitā – motorstundas) eholotē, digitālā displejā, ja tie atpazīst NMEA2000 datu standartu. To spēj faktiski visu vadošo ražotāju iekārtas – Garmin, Humminbird, Lowrance, Raymarine. Displejam – eholotei jābūt ar NMEA2000 standarta konektoru, papildus būs nepieciešams NMEA2000 tīkla starta komplekts ar 12 V barošanu. Šis kabelis sniedz daudz iespēju atvieglojot copes plānošanu, pārvietošanos copes laikā.

 

Mūsdienās elektronikas ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos. Mēs labi pārzinām NMEA risinājumus un palīdzam saviem klientiem ar tīklu projektēšanu, iegādi un instalēšanu laivās, ko veicam mūsu servisā.

Neskaidrību jautājumā zvaniet un eholotes.lv

Ražotājs:

, , ,

Konektors:

NMEA2000