Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota Endura C2-45

583,24  542,00 

Komplekts Minn Kota Endura C2-45, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: Komplekts C2-45
Tegi:

Komplekts Minn Kota Endura C2-45

Komplekts Minn Kota Endura C2-45, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Endura C2 45 lb

Elektromotors Minn Kota Endura C2 45 Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 45 lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams. Lai nebojātu motora ātrumu slēdzi, svarīgi atcerēties, ka ātrumus jāslēdz lēnām, ar pāris sekunžu pauzi, tādējādi izvairoties no motora bojāšanas neadekvāti lietojot.

Komplekts Minn Kota Endura C2-30

Dziļas izlādes akumulators Yuasa Leisure L35-115

Akumulators Yuasa Leisure L35-115 Ah 750A ir dziļas izlādes tipa akumulators, paredzēts lēnas izlādes cikliem. Drīkst lietot arī dzinēja startēšanai.

Akumulatora izmēri: 346mm x 175mm x 225mm

Šo akumulatoru var izmantot dažādu laivu elektromotoru darbināšanai, treileru elektrības nodrošināšanai un citām iekārtām, kuras patērē salīdzinoši nelielu elektrības daudzumu ilgstošā periodā. Lai akumulators darbotos ilgi un uzticami, svarīga ir gan akumulatora pareiza lietošana, gan uzlāde pēc lietošanas. Akumulatoru nav vēlams izlādēt vairāk kā 60% apmērā, bet noteikti nav ieteicams pārsniegt 80% izlādes robežu, kas rezultējas ar īsāku akumulatora mūžu. Akumulatoru ieteicams uzlādēt nekavējoties pēc tā lietošanas. I

Ražotāja mājas lapa: http://www.yuasaeurope.com/eu/

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

Akumulatoru lādētājs NOCO Genius G7200 7,2 A

Akumulatoru lādētājs NOCO Genius G7200 7.2 A ir divpadsmit pakāpju automātisks impulsa tipa lādētājs un strāvas uzturētājs.

G7200 atjauno akumulatoru baterijas līdz to sākotnējām darbības jaudām, uzlādē tās arī aukstos laika apstākļos. Spēcīgs lādētājs ar specializētiem uzlādes režīmiem.

Piemērots vairumam 12V un 24V akumulatoru ar jaudu no 14-230Ah, piemēram, kemperiem, laivām, kravas automašinām, sniega, ūdens un ielas motocikliem.

Spēj uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus -Wet; Gel; MF; EFB; AGM; Li-Ion. Komplektā ietilpst M8 konektors stacionārai lādēšanai un portatīvai lādēšanai paredzētās spīles.

Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem. Lādētājam ir IP65 klase, kas nozīmē – lādētājs ir drošs pret putekļiem, pret mitrumu, bet nav paredzēts, ka to varētu iegremdēt ūdenī.

Akumulatora klemmes

Akumulatora klemmes svina akumulatoriem, artikuls 690000, derēs svina, AGM un citiem akumulatoriem ar atbilstošām stiprinājuma vietām.

Komplekts Minn Kota Endura C2-30

 

 

 

 

Ražotājs:

GPS funkcija:

Griezes moments/jauda LB:

45 Lb

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

Ūdens tips: