Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

671,24  624,00 

Komplekts Minn Kota Endura C2-45, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: Komplekts C2-55
Tegi:

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

Komplekts Minn Kota Endura C2-55, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Endura C2 55 lb

Elektromotors Minn Kota Endura C2 55 Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 55 lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams.

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

Dziļas izlādes akumulators Yuasa Leisure L35-115

Akumulators Yuasa Leisure L35-115 Ah 750A ir dziļas izlādes tipa akumulators, paredzēts lēnas izlādes cikliem. Drīkst lietot arī dzinēja startēšanai.

Akumulatora izmēri: 346mm x 175mm x 225mm

Šo akumulatoru var izmantot dažādu laivu elektromotoru darbināšanai, treileru elektrības nodrošināšanai un citām iekārtām, kuras patērē salīdzinoši nelielu elektrības daudzumu ilgstošā periodā. Lai akumulators darbotos ilgi un uzticami, svarīga ir gan akumulatora pareiza lietošana, gan uzlāde pēc lietošanas. Akumulatoru nav vēlams izlādēt vairāk kā 60% apmērā, bet noteikti nav ieteicams pārsniegt 80% izlādes robežu, kas rezultējas ar īsāku akumulatora mūžu. Akumulatoru ieteicams uzlādēt nekavējoties pēc tā lietošanas. I

Ražotāja mājas lapa: http://www.yuasaeurope.com/eu/

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

Akumulatoru lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 7A

Lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 7A ir uzticams palīgs attiecībās ar visu veidu akumulatoriem. Blue Smart sērijas akumulatoru lādētāji mitrumizturīgi un droši pret putekļiem, labs profesionālais akumulatoru lādētājs.

Ar Victron Energy lādētājiem var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus. Tas veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir septiņu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šie lādētāji var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)

 

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

Akumulatora klemmes

Akumulatora klemmes svina akumulatoriem, artikuls 690000, derēs svina, AGM un citiem akumulatoriem ar atbilstošām stiprinājuma vietām.

Komplekts Minn Kota Endura C2-55

 

 

 

 

Ražotājs:

GPS funkcija:

Griezes moments/jauda LB:

45 Lb

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

Ūdens tips: