Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota TRAXXIS 55

828,00  745,00 

Komplekts Minn Kota Endura MAX 55Lb, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: Komplekts TRAXXIS 55
Tegi:

Komplekts Minn Kota TRAXXIS 55

Komplekts Minn Kota TRAXXIS 55, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota TRAXXIS 55

Elektromotors Minn Kota TRAXXIS 55 ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 55lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi

Traxxis ir mūsdienīgs elektromotors, kuram ir daudz unikālas īpašības, kas klasē ir izvirzījis jaunu standartu. Stūres rokturi var pacelt 45 °, lai varētu vadīt laivu gan sēdus, gan stāvus. To var arī pagarināt par 15 cm, un tam ir jauna ergonomiska saķere, kas nodrošina vislabāko komfortu un kontroli. Ātrās platformas izlīdzināšana ar Traxxis Quick-Lock padara dziļuma regulēšanu ļoti vienkāršu. Ir arī iespēja regulēt stūres berzi, lai var nofiksēt dzinēju vienā stāvoklī. Šī funkcija ļoti noder velcēšanai. Traxxis dzinējiem ir uzlabota motora konstrukcija, tādējādi vienkārši ir izvilkt dzinēju  pat ar vienu roku. Akumulatora indikators ir uzstādīts motora augšpusē, lai to ērti varētu nolasīt.

 

Dziļas izlādes akumulators Yuasa Leisure L35-115

Akumulators Yuasa Leisure L35-115 Ah 750A ir dziļas izlādes tipa akumulators, paredzēts lēnas izlādes cikliem. Drīkst lietot arī dzinēja startēšanai.

Akumulatora izmēri: 346mm x 175mm x 225mm

Šo akumulatoru var izmantot dažādu laivu elektromotoru darbināšanai, treileru elektrības nodrošināšanai un citām iekārtām, kuras patērē salīdzinoši nelielu elektrības daudzumu ilgstošā periodā.

Ražotāja apraksts šeit

  • Izstrādāti daudzie izlādes un uzlādes cikliem;
  • Kvalitātei un specifikācija augsti atbilstšs produkts;
  • NCC verificēts C klasei;
  • Nav paredzēts apkopēm;
  • Piegādājam lietošanai gatvu – liec un brauc;
  • Uzlabotas drošības sistēma pret liesmu;
  • Rokturis pārnēsāšanai;
  • Līdz pat 1380 vat/stundām;
  • līdz pat 160 cikliem.

Yuasa Leisure

 

Akumulatoru lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 7A

Lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 7A ir uzticams palīgs attiecībās ar visu veidu akumulatoriem. Blue Smart sērijas akumulatoru lādētāji mitrumizturīgi un droši pret putekļiem, labs profesionālais akumulatoru lādētājs.

Ar Victron Energy lādētājiem var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus. Tas veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir septiņu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šie lādētāji var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)

.

Komplekts Minn Kota Endura MAX 55Lb

Akumulatora klemmes Quick Power

Akumulatora klemmes Quick Power derēs svina, AGM un citiem akumulatoriem ar atbilstošām stiprinājuma vietām. Tās ir ērti uzliekamas un noņemamas. Akumulatora pievienošanai un atvienošanai ir nepieciešamas tikai pāris sekundes un neav nepieciešiami nekādi papildus instrumenti. Plastmasas uzlikas pasargā akumulatora striprinājuma vietas.

 

Akumulatora klemmes Quick Power

 

 

 

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Kājas garums:

Ūdens tips:

GPS funkcija: