Spinings Megabass Astelion AST- 92 L

329,00 

Spinings Megabass Astelion AST- 92 L- divdaļīgs, 2. 79 m garš spinings ar testu līdz 20 gr, ieteicamais auklas izmērs- 10lb/ PE # 1.0.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 4513473448690

Spinings Megabass Astelion AST- 92 L

Spinings Megabass Astelion AST- 92 L- divdaļīgs, 2. 79 m garš spinings ar testu līdz 20 gr, ieteicamais auklas izmērs- 10lb/ PE # 1.0.

Šis spininga modelis ir īpašs ar savu augsto jūtību un izcilajām tālmetiena īpašībām. Spinings izgatavots no augstvērtīga oglekļa blankas, kas sevī apvieno šīs divas kritiski svarīgās lietas un ļauj spiningotājām pilnībā izbaudīt katru copi un zivs izvadīšanas momentu.

Medium Fast akcijas blanka ļaus savaldīt spēcīgu zivi stiprā straumē, amortizējot tās radītos rāvienus, un ļaujot spiningot arī sarežģītos apstākļos, starp daudziem ķērājiem utml. Spininga blankai piemīt patīkama jaudas rezerve, kas ir īpaši svarīga spiningojot lašveidīgās zivis. Īpaši izstrādātais, ergonomiskais rokturis, kas sevī ietver augstākās kvalitātes korķa un EVA matreāla kombināciju būs ērts un tai pat laikā patīkams satvērienam arī augstā, mitrā laikā.

Spininga spoles turētājs izgatavots FUJI rūpnīcā īpaši priekš Megabass spiningiem un aprīkots ar dubultu aizdari. Spinings aprīkots ar ļoti viegliem, FUJI SiC gredzeniem.

Rašotājs iesaka spiningu izmantot ar vobleriem izmērā no 70 – 100mm, kā arī šūpiņiem kuru svars nepārsniedz 16 gr.

Spininga roktura garums: 438 mm, attālums no spoles līdz roktura galam: 336 mm.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Max mānekļa svars

līdz 20 gr

Spininga garums

9' (274-304 cm)

Ražotājs:

Jūs varētu ieinteresēt...