Spole Abu Garcia Revo STX HS LP

199,90 

Spole Abu Garcia Revo STX HS LP

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: AG1430424

Spole Abu Garcia Revo STX HS LP

Spole Abu Garcia Revo STX HS LP šī zemprofila multiplikātora spole ir veidota pēc labākajām Abu Garcia tradīcijām. Pirmāri domājot par spoles ilgmūžību un makšķernieka komfortu spiningošanas laikā. Šī spole ir aprīkota ar 10+ 1 nerūsejoša tērauda gultņiem, kas nodrošina maigu, vienmērīgu gaitu. Ātrais 7.3:1 pārnesums, ļauj variēt ar mānekļa ietīšanas ātrumu, un savākt lieko auklu, ja vada mānekli ar rāviena tehniku. Viens roktura apgrieziens ietīs 76 cm auklas. Spoles svars ir tikai 204 gr, ar Max Drag 10,8 kg! Šāda kombinācija nodrošina patīkamu, ergonomisku dizainu, kopā ar lielu jaudu. Kas padara šo spoli piemērotu spiningošanai ar vidēji lieliem un lieliem mānekļiem. Spole aprīkota ar :

X2-Cräftic™ sakausējuma korpusu, nodrošina mazu spoles svaru, 204 gr. Un tai pat laikā padara spoli pietiekami izturīgu, lai varētu to izmantot spiningošanai ar lielajiem mānekļiem.

Alumīnija roktura plāksni un C6 plaukstas plāksni ergonomiskam un ērtam satvērienam.

Power Stack Carbon Matrix Drag System™ nodrošina tālus metienus un iespēju precīzi noregulēt bremzi. Metiena attālumu pozitīvi ietekmēs arī Infini™ bremzēšanas sistēma kopā ar Infini II™ spool design.

Duragear™ misiņa zobrati nodrošina spoles jaudu, tai pat laikā saglabājot vienmērīgu, patīkamu gaitu. D2 Gear Design™ šis zobratu dizains, nodrošina ilgspējīgu spoles darbību arī pie ļoti lielām slodzēm un padara šo zobratu sistēmu maksimāli efektīvu.

IVCB-6L™ bremzēšanas sistēma nodrošinās iespēju ērti un precīzi noregulēt bremzi izvadot lielu, spēcīgu zivi.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Max Drag

7 – 13 kg

Ražotājs:

Rokas puse

Kreisā

Jūs varētu ieinteresēt...