Izpārdošana!

Garmin Fēnix 6

549,00  475,00 

Garmin Fēnix 6 GPS viedpulkstenis vairākiem sporta veidiem ar sirdsdarbības ritma uzraudzību uz plaukstas locītavas un Pulse Ox funkciju.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 010-02158-00
Tegi:

Garmin Fēnix 6 GPS viedpulkstenis

Garmin Fēnix 6 GPS viedpulkstenis vairākiem sporta veidiem ar sirdsdarbības ritma uzraudzību uz plaukstas locītavas un Pulse Ox funkciju.

  • Sirdsdarbības ritma noteikšanas1 un Pulse Ox2 sensori uz plaukstas locītavas nodrošina jums informāciju fiziskajām aktivitātēm
  • Mēriet skriešanas un riteņbraukšanas izpildījuma rezultātus veidā, kādu iepriekš uzskatījāt par neiespējamu
  • Naviģējiet savā pasaulē, izmantojot vairāku GNSS satelītu norādes un sensorus aktivitātēm brīvā dabā
  • Izveidojiet pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni, lai saņemtu īsziņas, brīdinājumus un ziņojumus uz plaukstas locītavas
  • Izmantojiet savu pulksteni kā virtuālo maku, lietojot Garmin Pay™ bezkontakta maksājumu funkciju
  • Neuztraucieties par akumulatora darbības laiku. Iegūstiet līdz 14 dienu ilgu akumulatora darbības laiku starp uzlādēm viedpulksteņa režīmā

 SPORTA LIETOTNES

Izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus skriešanai, peldēšanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam un citām aktivitātēm.

ĀRPUSTRASES SLĒPOŠANAS IEVADE

Šis profils var nošķirt slēpošanu un kāpšanu un pēc tam rāda īpašus kāpuma vai krituma mērījumus.

JAUDAS PĀRVALDNIEKS

Skatiet, kā dažādi iestatījumi un sensori ietekmē jūsu pulksteņa akumulatora darbības laiku, lai, esot ceļā, varat veikt izmaiņas un pagarināt akumulatora darbības laiku.

SIRDSDARBĪBAS RITMS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS

Pulkstenis pastāvīgi seko jūsu sirdsdarbības ritmam1 un brīdinās jūs, ja miera stāvoklī tas būs pārāk augsts vai pārāk zems. Tas palīdz arī novērtēt, cik intensīvi jūs aktivitāšu laikā darbojaties. Pat zem ūdens.

BODY BATTERY ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA

Palieliniet savas ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai noteiktu, kad esat gatavs aktivitātei vai kad jums ir jāatpūšas.

Ražotājs:

Sērija

Fēnix

Sensori

Akselerometrs, Barometrisks altimetrs, Galileo, Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Glonass, GPS, Kompass, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība, Termometrs, Žiroskops

Saules enerģija

Ūdensizturība

100 m.

Apmaksa ar pulksteni

Saderība ar viedtālruni

Android™, iPhone®

Ietvara izmērs

47 MM