Izpārdošana!

Garmin Fēnix 6 Solar

749,99  653,00 

Garmin Fēnix 6 GPS viedpulkstenis vairākiem sporta veidiem ar sirdsdarbības ritma uzraudzību uz plaukstas locītavas un Pulse Ox funkciju.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 010-02410-00
Tegi:

Garmin Fēnix 6 Solar

Garmin Fēnix 6 Solar Premium klases ar saules enerģiju lādējams multisporta GPS pulkstenis ar tempa ieteikumiem, sirdsdarbības ritma uzraudzību no plaukstas locītavas, Pulse Ox un citas iespējām

  • Uzlādējiet akumulatoru ar saules enerģiju un pagariniet intervālus starp lādēšanas reizēm.
  • Kā jūtas jūsu organisms? Sirdsdarbības ritma uzraudzība no plaukstas locītavas1 un Pulse Ox2 jūs par to informēs.
  • Vai jums ir vajadzīgi skriešanas tempa ieteikumi atbilstoši videi? Izmantojiet PacePro™ funkciju.
  • Atstājiet vadu mājās. Uzlāde, izmantojot saules enerģiju. nodrošina jums akumulatora darbību līdz pat 14 dienām!

KVALITĀTĪVS DIZAINS

Izturīgs un izsmalcināts dizains ar 1,3 collu displeju. Ierīce ir testēta atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību.

VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES MATERIĀLI

Pielāgojiet savu tēlu savam dzīvesveidam ar lielisku titāna, nerūsējošā tērauda vai dimantveida oglekļa pārklājuma ietvaru.

SPORTA LIETOTNES

Izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus šķēršļu skrējienam, peldēšanai, skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam, sērfošanai, iekštelpu alpīnismam un citām aktivitātēm.

ĀRPUSTRASES SLĒPOŠANA

Saņemiet informāciju, kamēr slēpojat. Šis iepriekš ielādētais profils atšķir slēpošanu un kāpšanu. Tas automātiski parāda rādītājus, kas raksturīgi pacelšanās vai nolaišanās gadījumā.

KALNU VELOSIPĒDA DINAMIKA

Izsekojiet katra brauciena informācijai, izmantojot kalnu riteņbraukšanas metriku, kā arī specializētus smilšu un plūsmas mērījumus. Ar to palīdzību tiks novērta trases grūtības pakāpe un tas, cik vienmērīgi jūs dodaties lejup virzienā. Saņemsiet arī savu rezultātu, kuru varēsiet pārspēt nākamajā reizē.

SĒRFOŠANAS FUNKCIJAS

Sagatavojieties ķert viļņus. fēnix 6 Solar izmanto funkciju, kas uzņem videoierakstu katru reizi, kad esat Surfline® kameras priekšā, tādēļ varat skatīt ierakstus vēlāk, lai vērtētu savu veikumu.

Ražotājs:

Sērija

Fēnix

Sensori

Akselerometrs, Barometrisks altimetrs, Galileo, Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Glonass, GPS, Kompass, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība, Termometrs, Žiroskops

Saules enerģija

Ūdensizturība

100 m.

Apmaksa ar pulksteni

Saderība ar viedtālruni

Android™, iPhone®

Ietvara izmērs

47 MM