Izpārdošana!

Garmin Fēnix 6S

549,00  450,00 

Garmin Fēnix 6S ir mazāku izmēru GPS pulkstenis vairākiem sporta veidiem sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem, kuri vēlas darīt vairāk, nevis valkāt vairāk.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Variācijas

variationImg

Garmin Fēnix 6S,
010-02159-00

5.1 × 5.1 × 1.49 cm , 0.82 kg
450.00

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Sekot Pasūtīt
variationImg

Garmin Fēnix 6S,
010-02159-01

5.1 × 5.1 × 1.49 cm , 0.82 kg
450.00

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Sekot Pasūtīt

Garmin Fēnix 6S

Garmin Fēnix 6S ir mazāku izmēru GPS pulkstenis vairākiem sporta veidiem sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem, kuri vēlas darīt vairāk, nevis valkāt vairāk.

  • Sirdsdarbības ritma noteikšanas1 un Pulse Ox2 sensori uz plaukstas locītavas nodrošina jums informāciju fiziskajām aktivitātēm
  • Mēriet skriešanas un riteņbraukšanas izpildījuma rezultātus veidā, kādu iepriekš uzskatījāt par neiespējamu
  • Naviģējiet savā pasaulē, izmantojot vairāku GNSS satelītu norādes un sensorus aktivitātēm brīvā dabā
  • Izveidojiet pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni, lai saņemtu īsziņas, brīdinājumus un ziņojumus uz plaukstas locītavas
  • Izmantojiet pulksteni kā virtuālo maku, lietojot Garmin Pay™ bezkontakta maksājumu funkciju
  • Neuztraucieties par akumulatora darbības laiku. Iegūstiet līdz 9 dienu ilgu akumulatora darbības laiku starp uzlādēm viedpulksteņa režīmā

Dsfvsdf

SPORTA LIETOTNES

Izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus skriešanai, peldēšanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam un citām aktivitātēm.

JAUDAS PĀRVALDNIEKS

Skatiet, kā dažādi iestatījumi un sensori ietekmē jūsu pulksteņa akumulatora darbības laiku, lai, esot ceļā, varat veikt izmaiņas, kas pagarina akumulatora darbības laiku.

SIRDSDARBĪBAS RITMS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS

Pulkstenis pastāvīgi seko jūsu sirdsdarbības ritmam1 un brīdinās jūs, ja miera stāvoklī tas būs pārāk augsts vai pārāk zems. Tas palīdz arī novērtēt, cik intensīvi jūs aktivitāšu laikā darbojaties. Pat zem ūdens.

BODY BATTERY ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA

Palieliniet savas ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai noteiktu, kad esat gatavs aktivitātei vai kad jums ir jāatpūšas.

PERFORMANCE METRICS

Skatiet uzlabotus treniņu mērījumus, kas ietver skriešanas dinamiku1, karstumam un augstumam pielāgotus VO2 max mērījumus, atgūšanās ieteikumus un citu informāciju.

SEKOŠANA MENSTRUĀLAJAM CIKLAM

Sekojiet menstruāciju cikla informācijai, reģistrējiet fiziskus un emocionālus simptomus un ierakstiet regulārus, neregulārus un menopauzes ciklus, lai labāk izprastu savu organismu.

CLIMBPRO FUNKCIJA

Izmantojiet ClimbPro kāpuma plānotāju lejupielādētiem kursiem, lai skatītu reāllaika informāciju pašreizējā un nākamajos kāpienos, tostarp slīpumu, attālumu un augstuma pieaugumu.

VAIRĀKU GNSS ATBALSTS

Piekļūstiet vairākām globālās navigācijas satelītsistēmām (GPS, GLONASS un Galileo), lai sekotu sarežģītākā vidē, nekā izmantojot tikai GPS.

ALTIMETRA, BAROMETRA UN KOMPASA SENSORI

Naviģējiet nākamajā trasē, izmantojot altimetra, barometra un kompasa sensorus, ietverot altimetru augstuma datiem, barometru laikapstākļu novērošanai un trīs asu elektronisko kompasu.

PULSE OX SENSORS

Aklimatizācijas augstumā noteikšanai un miega uzraudzībai Pulse Ox2 sensors izmanto gaismas staru uz plaukstas locītavas, lai mērītu, kā jūsu organisms absorbē skābekli.

SEKOŠANA ELPOŠANAI

Skatiet, kā jūs dienas gaitā, tostarp miega laikā un elpošanas vingrinājumu un jogas aktivitāšu laikā, elpojat.

OPTIMIZĀCIJAS REŽĪMS

Veiciet tālus un grūtus ceļojumus starp uzlādēm. Optimizācijas režīmā ar īpaši zemu enerģiju nodrošināta GPS darbība ilgst nedēļām.

VIEDIE PAZIŅOJUMI

Saņemiet e-pasta vēstules, teksta ziņojumus un brīdinājumus tieši savā pulkstenī, kad tas ir pāra savienojumā ar saderīgu ierīci.

GARMIN PAY

Ātri veiciet maksājumus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu pie pārdevējiem, kas piedāvā šādu iespēju.

CONNECT IQ™ VEIKALS

Lejupielādējiet pielāgotas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un iegūstiet lietotnes un logrīkus no Connect IQ veikala.

DROŠĪBAS UN SEKOŠANAS FUNKCIJAS

Ja jūtaties nedroši vai ja jūsu pulkstenis nosaka, ka noticis negadījums, palīdzības un negadījuma noteikšanas funkcijas3 nosūta jūsu atrašanās vietu kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem.

Ražotājs:

Sērija

Fēnix

Sensori

Akselerometrs, Barometrisks altimetrs, Galileo, Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Glonass, GPS, Kompass, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība, Termometrs, Žiroskops

Saules enerģija

Ūdensizturība

100 m.

Apmaksa ar pulksteni

Saderība ar viedtālruni

Android™, iPhone®

Ietvara izmērs

42 MM

Krāsa:

010-02159-00, 010-02159-01