Izpārdošana!

Garmin Quatix 6

699,00  670,00 

Garmin quatix 6X Solar ir GPS viedpulkstenis, kas radīts, lai aizmirstu tradicionālo, piedāvātu jaunas iespējas un ilgāku darbības laiku. Tagad akumulatoru varat lietot ilgāk, izmantojot saules enerģiju.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 010-02158-91
Tegi:

Garmin Quatix 6

Garmin quatix 6 ir GPS viedpulkstenis, kas izstrādāts , domājot par nopietnu jūrnieku, quatix 6 apvieno visas labākās fēnix® 6 pulksteņa īpašības ar visu nepieciešamo uz ūdens.

  • Iegūstiet kontroli pār savu laivu tieši no rokas.
  • Pateicoties izturīgajai konstrukcijai un etētiskajam dizainam, tas ir paredzēts darbam visos apstākļos.
  • Vienmēr ziniet, kur atrodaties, izmantojot piekrastes kartes un iekšzemes kartes.
  • Ne tikai ūdenim. quatix 6 ir iepriekš ielādētas lietotnes treniņiem, bezkontakta maksājumiem un daudz kas cits.

Garmin quatix 6 savienojums ar saderīgām Garmin eholotēm, GNT ™ 10 uztvērēju un citām ierīcēm, lai straumētu datus uz jūsu pulksteni. Izmantojiet savu pulksteni, lai atzīmētu ceļa punktus no jebkuras vietas uz laivas.

Izbaudiet pilnīgu savas laivas kontroli no pulksteņa. Piekļūstiet autopilota lietotnei, lai mainītu virzienu un sekotu GPS maršrutam.

Ar iebūvēto Fusion-Link ™ Lite lietotni kontrolējiet laivas audio sistēmu, izmantojot quatix 6

Quatix 6 atbalsta izcilākās piekrastes kartes ar integrētiem Navionics® datiem.

Izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus sērfošanai, peldēšanai, skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, spēka vingrojumiem un citām nodarbībām.

Iegūstiet sirdsdarbības ritma datus un brīdinājumus, ja sirdsdarbības ritms ir pārāk straujš vai lēns atpūtas laikā. Mēriet, kā jūsu sirds darbojas aktivitāšu laikā — pat zem ūdens.

Šis pulkstenis ir aprīkots ar augstas jutības GPS navigācijas un izsekošanas funkcijām, kā arī ABC sensorus, tostarp altimetru augstuma pieauguma datiem, barometru, lai sekotu laikapstākļiem, un trīs asu elektronisko kompasu.

Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad esat pāra savienojumā ar saderīgu ierīci

Veiciet ātrus norēķinus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu1, izmantojot atbilstošu bankas pakalpojumu!

Sinhronizējiet savus mūzikas atskaņošanas sarakstus no izvēlētajiem straumēšanas pakalpojumiem tieši savā pulkstenī. Quatix 6X var saglabāt līdz pat 2,000 dziesmu.

Iekšējā, uzlādējamā litija baterija nodrošina līdz 14 dienām ilgu akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā, 24 stundas GPS režīmā un līdz 60 stundām UltraTrac ™ akumulatora taupīšanas režīmā.

Ražotājs:

Sērija

Quatix

Sensori

Akselerometrs, Barometrisks altimetrs, Galileo, Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Glonass, GPS, Kompass, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība, Termometrs, Žiroskops

Saules enerģija

Ūdensizturība

100 m.

Apmaksa ar pulksteni

Saderība ar viedtālruni

Android™, iPhone®

Ietvara izmērs

47 MM

Krāsa:

Quatix Pelēka