Garmin tactix® Delta – Solar sērija

1088,00 

Garmin tactix® Delta – Solar sērijas  GPS viedpulkstenis taktiskām nodarbībām ar saules enerģijas uzlādes lēcu piedāvā specializētas taktiskas funkcijas, kā arī kartēšanu, mūziku, uzlabotas treniņu funkcijas un citas iespējas.

Ir noliktavā

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 010-02357-11
Birkas:

Garmin tactix Delta Solar GPS viedpulkstenis

Garmin tactix Delta Solar GPS viedpulkstenis taktiskām nodarbībām ar saules enerģijas uzlādes lēcu piedāvā specializētas taktiskas funkcijas, kā arī kartēšanu, mūziku, uzlabotas treniņu funkcijas un citas iespējas.

  • Lādējiet ar saules enerģiju, un viedpulkstenis būs kopā ar jums brīvā dabā, cik ilgi vien vajadzīgs.
  • Tas ir izturīgs un gatavs skarbai misijai — veidots atbilstoši militārajam standartam (MIL-STD-810).
  • Programmatūra AB Elite ļauj jums taktiskās nodarbībās aprēķināt šaušanu lielā attālumā.
  • Veiciet militāras operācijas nepamanīts, izmantojot tādas specifiskas taktiskas funkcijas kā saderība ar nakts redzamību.
  • Tā ir vieda un izturīga ierīce. Un nodrošina arī maksājumus, mūziku un paziņojumus uz plaukstas locītavas.
  • Turklāt jūsu iespējas neierobežo akumulatora darbības laiks. Iegūstiet līdz 24 dienu akumulatora darbību3 viedpulksteņa režīmā.

KVALITĀTĪVS DIZAINS

Izturīgā un izsmalcinātā ierīce ir testēta saskaņā ar ASV militārajiem standartiem (MIL-STD-810), un tai ir liels 1,4 collu displejs, kas ir par 36% lielāks nekā iepriekšējiem taktisko nodarbību modeļiem.

VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES MATERIĀLI

Šim viedpulkstenim ir izturīgs, izsmalcināts dizains, melns dimantveida oglekļa pārklājuma tērauda ietvars, pret skrāpējumiem izturīgs safīra stikliņš un saules enerģijas izmantošanas tehnoloģija.

Ražotājs:

Sērija

Tactix

Sensori

Akselerometrs, Barometrisks altimetrs, Galileo, Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Glonass, GPS, Kompass, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība, Termometrs, Žiroskops

Saules enerģija

Ūdensizturība

100 m.

Apmaksa ar pulksteni

Saderība ar viedtālruni

Android™, iPhone®