Motorlaivas NorthSilver Fish

NorthSilver motorlaivas Latvijā ir officiāli pārstāvētas kopš 2019. gada septembra, kad šo laivu distribūciju Latvijā uzņēmās veikals Eholotes.lv.

Šīs laivas vieno tādas iezīmes kā ļoti izturīga korpusa konstrukcija, pārdomāta ergonomika, augstas kvalitātes materiāli un izcila ražošanas kultūra datorizētā rūpnīcā. Vairākos laivu apskatos NorthSilver motorlaivas tiek raksturotas kā kvalitatīvākais motorlaivu piedāvājums, kas nāk no bijušās PSRS teritorijas.

NorthSilver laivas ražo rūpnīcā, kas atrodas blakus Sanktpēterburgai. Šajā rūpnīcā ražo no 4,5 m līdz pat 14,5 m garas ledus klases laivas dažādiem mērķiem un vajadzībām.

NorthSilver vēsture
image

Laivu modeļi un pielietojums

NorthSilver sortimentā ir pieejamas laivas ar visdažādāko pielietojumu.

NorthSilver piedāvā laivas gan kruīziem, gan makšķerēšanai iekšējos ūdeņos, gan makšķerēšanai jūrā, gan zvejas laivas. Visām šīm grupām ir pieejamas dažādas modifikācijas.

Veikals Eholotes.lv piedāvā visas Eiropas tirgum sertificētās NorthSilver motorlaivas. Visu pieejamo sortimentu var atrast ražotāja mājas lapā, savukārt mēs palīdzēsim ar konsultācijām, piegādi komplektēšanu, aprīkošanu un servisu Latvijā.

 

NorthSilver katalogs

NorthSilver ražošanas kvalitāte

Visas NorthSilver laivu detaļas vispirms tiek izrēķinātas konstruktoru birojā, katrai izgatvojo precīzu specifikāciju, piešķir savu svītru kodu.

Detaļu izgatavošana notiek uz datorizētiem darbgaldiem, katra izgatavotā detaļa ir marķēta, lai pēc tam nonāktu tieši tajā ražošanas vietā, kura tā tiks piemetināta vai montēta. Detaļu precizitāte ir ideāla, jo NorthSilver rūpnīcā notiek regulāra darbgaldu atjaunošana. Šobrīd alumīnija detaļas tiek piegrieztas ar lāzeri, kurš darbus veic sešas reizes efektīvāk kā iepriekšējais, plazmas stends.

Laivu korpusa stiprību un elastību nodrošina specifisks dažādu formu alumīnija profilu izvietojums, kas apvienots ar ugunsdrošu putu pildījumu.

 

 

image

Elegance un komforts

NorthSilver laivu apdarē izmanto tikai augstākās raudzes materiālus. Makšķerēšanas laivām kājus pārklāj ar Syntec paklāju vai Marinedeck pārklājumu. Šie ir antibakteriāli un neslīdoši materiāli, kurus ir viegli kopt un tie nezaudē savu izskatu ilgus gadus.

NorthSilver konsoles ir izgatavotas no bieza gelkouta/stiklaplasta kombinācijas, tās ir ļoti stingras, ar lielu lietderīgo platību, pārdomātiem mantu nodalījumiem un pieejamas divos standart dizainos – pulētas, spīdīgas un matētas, apvilktas ar ādas imitāciju.

Laivas apdares materiālu toņi ir saskaņoti un harmonē ar pārējo laivas krāsojumu. Laivas toņus iespējams izvēlēties faktiski jebkādus, jo laivas krāso pēc pasūtītāja izvēlātas krāsu kombinācijas.

image

Ērtības makšķerniekiem

NorthSilver Fish sērijas mērķa auditorija ir tieši makšķernieki, kuri izvēlas komfortu, drošību un daudz vietas laivā.

Visu NorthSilver Fish sērijas laivu klāji ir plaši. Spiningot trijatā vai pat četratā ? Bez problēmām!

NorthSilver motorlaivas ir iecienījuši profesionāli copes gidi tieši laivas plašuma un gaitas īpašību dēļ. Laivas lieliski uzvedas arī vējainos laika apstākļos un labu šķel viļņus gaitā. Pasažieru komfortu gaitā nodrošina lielais aizsargstikls, kas lieliski aiztur vēju. Stikls ir rūdīts, treiciendrošs un to sabojāt ir ļoti grūti.

Krēsli ar amortizatoru ir pieejami kapteinim un blakussēdētājam, kā papildus aprīkojums.

image

Mantu glabātuves

NorthSilver laivās ir ļoti plašas mantu glabātuves. Laivas priekšgalā ir divas sausās glabātuves, ļoti lielas. To lūkām ir drenāžas sistēma, lai lietus laikā ūdens nepiekļūst mantām, drēbēm vai citam vērtīgam saturam. Pa kreisi, pie borta ir nodalījums sīkumiem, zem tā – speciāla kabata lielo zivju uztveramam tīkliņam.

Cimdu nodalījums blakussēdētāja pusē ir milzīgs! Ļoti ērts, slēdzams un ūdensdrošs.

Kapteiņa konsolē ir padziļinājums, kurā var ērti ievietot tās mantas, kurām nepieciešamā ātra piekļuve, piemēram tālrunis, cimdi, cepure vai līdzīgas lietas.

Zem aizmugurējiem krēsliem ir liela glabātuve, kurā ērti ievietosies gan laivas tents, gan peldriņķis, gan vē citas lietas. Starp aizmugurējim krēsliem ir vēl neliels nodalījums arlūku, kurā var glabāt – piemēram – biežak lietotos mānekļus.

 

 

image

Spiningu nodalījums

Spiningu nodalījums ir izvietots abās laivas pusē un – atkarībā no laivas izmēra – nodaļijumā ir paredzēta vieta 2-3 kātiem, kuru garums neizjauktā veidā ir 9 pēdas/2,75 cm.

Lietošanas prakses rāda, ka nodalījumā, kurā vieta ir paredzēta 2 kātiem, bez grūtībām ietilpst 3 vai pat 4, jo nodalījums ir plašs. Ietilpības iespējas parasti limitē spoles, kuras izmantojam, jo multiplikatora tipa spoles aizņēm mazāk vietas, bez bezinerces spoles – vairāk.

Kopš 2021. gada šie nodalījumi ir noslēdzami ar atslēgu un nodalījumu vāki ir ar drenāžu, lai pasargātu inventāru no ūdens, ja laiva atstāta uz ūdens, bez tenta.

 

image

Papildus aprīkojums

NorthSilver Fish sērijai ir pieejami vairāki papildus aprīkojuma elemnti, kurus būtu vērts apsvērt pirms laivas pasūtīšanas.

Viens no tiem ir vējstikla tīrītājs, kas lieti noder lietainos apstākļos, jo jūtami uzlabo redzamību braucienos. Papildus opcija ir ādas imitācijas pārklājums konsolēm, ja gelkota spīdums šķiet nepievilcīgs.

Jautājums par sēdekļiem – vai tie ir vajadzīgi uz amortizatoriem vai  nē ? Tāpat būtu svarīgi padomāt, vai nodarbosimies ar ūdensslēpošanu vai citiem riekiem, kuriem slēpošanas pilons būs ļoti noderīgs un to nevarēs uzstādīt vēlāk.

Laivas uzmugurē, uz krenalīniem, noderēs kāpnītes, kuras ir ērti izmantot pēc peldēšanās, lai atgrieztos uz laivas klāja.

Noteikti noskaidrojiet par papildusaprīkojuma iespējām pirms veicat laivas iegādi!

1
Jūsu grozs
0