LEECH STREET RACOON Saulesbrilles

130,00 

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: S8501A

LEECH STREET RACOON Saulesbrilles

LEECH STREET sērija ir wayfarer tipa saulesbriļļu sērija – populārākā LEECH saulesbriļļu sērija, kas padarīja LEECH par tik populāru firmu, cik tā ir tagad.

LEECH STREET RACOON Saulesbrilles ir STREET sērijas rožzelta modelis. Šīs saulesbrilles aprīkotas ar Premium+ polarizētām vara krāsas lēcām. Vara krāsas lēcas vislabāk darbojas vidējas un spēcīgas gaismas apstākļos. Tās uzlabo kontrastus praktiski neizmainot krāsu uztveri. Vairumam LEECH saulebriļļu lēcas pamatkrāsa ir tieši vara krāsa, jo tā saglabā īstās krāsas, uzlabo kontrastus un pastiprina dziļuma izpratni, kas palīdz labāk redzēt zem ūdens jeb redzet zivis.

Premium+ lēcas veidotas tā, lai nenogurdinātu lietotāja acis un neradītu lieku piepūli ilgstošī lietojot.

Līdzīgi, kā maksimālās performances modelis TRAPOON, šīs saulesbrilles ir aprīkotas ar pret-skrāpējumu pārklājumu un pret-atspulgu pārklājumu.

Pret-atspīduma pārklājums no iekšpuses, neļauj gaismai no sāniem vai aizmugures atspīdēt jūsu acīs. Šī tehnoloģija spēcīgi uzlabo redzes asumu cauri brillēm, un ļāuj pilnībā izmantot saulesbriļļu lēcas – bez traucējumiem.

Neviens materiāls uz zemes nav pilnīgi pasargāts pret skrāpējumiem un bojājumiem, taču LEECH saulesbriļļu lēcas ir pārklātas ar caurspīdīgu, cietu pretskrāpējumu slāni, kas palīdz ilgāk saglabāt saulesbrilles jaunas.

Šīs lēcas pārklātas ar zelta spoguļslāni, kas pilnībā neietekmē lietotāja krāsu uztveri un redzi cauri brillēm. Šo zelta krāsas spoguli var redzēt tikai no ārpus. Spogulis neļauj citiem redzēt valkātāja acis.

Visas STREET sērijas saulesbriļļu lēcas ir taisītas no polikarbonāta, kas ir ļoti izturīgs materiāls. Pat pie lieliem spēkiem un triecieniem, šīs  lēcas nesadalīsies mazākos bītamos gabaliņos.

LEECH Saulesbrilles oriģināli ir radītas priekš makšķerniem, lai atvieglotu tiem dzīvi, taču šo saulesbriļļu kvalitāte bija un ir tik augsta, ka ātri vien tās sāka un turpina novērtēt arī citi sportu un hobiju pārstāvji. Kad runa ir par LEECH, tad domājam augsta kvalitate un stilīgs dizains, kā ikdienas lietošanai, tā dienai uz ūdens vai pie tā.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

1
Jūsu grozs
0