Wiley X Detection (Yellow/Orange/Purple)

149,00 

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X Detection (Yellow/Orange/Purple)

Wiley X Detection (Yellow/Orange/Purple) brilles ilgstošī veidotas un attīstītas kopā ar pasaules čempioniem šaušanā, olimpiskajiem medaļniekiem un arī profesionāliem mediniekiem, lai radītu ideālu pāri priekš šaušanas. Tā radās WX Detection. Šīs ir īpaši vieglas brilles ar piecām ļoti viegli maināmām lēcām (šajā komplektā 3 lēcas). Visas lēcas atbilst EN.166 F un ANSI Z87.1 HVP (WX TESTS) standartiemun pilnībā pasargā jūsu acis standartu ietvaros. Katra lēca paredzēta svaiem gaismas apstākļiem un tās ir pieejamas 3 variācijās ar 85% + 54% + 38% gaisamas transmisiju.

Lēcas veidotas selenīta polikarbonāta, kas nozīmē, ka lēcas neplīst – tās var deformēt, taču tās neplīst (skatīt testus augstāk).

Izcilas brilles, kas neierobežo redzi un neizmaina redzes uztveri, un ir pasargātas pret aizsvīšanu, kā arī skrāpējumiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var “pazust” esot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

1
Jūsu grozs
0