Spinings Graphiteleader VIVO Nuovo GNOVS-842XH

390,00 

Spinings Graphiteleader VIVO Nuovo GNOVS-842XH

Ir Veikalā

SKU: 4571105692736

Spinings Graphiteleader VIVO Nuovo GNOVS-842XH

Spinings Graphiteleader VIVO Nuovo GNOVS-842XH – divdaļīgs, 2.55 m garš spinings ar testu 30 -90 gr. Spininga Svars 152 gr! Fast akcija.

Spinings tiem, kas zina ko vēlas. Augstākās klases spinings džigam. Vivo Prototype Nuovo sērija ir pilnveidota līdz smalkākajām detaļām. Tā izgatavota no modernākajiem materiāliem- Torcay T1100G blanka, Super Quattro Graphite Cloath pārklājums, G-Maps blankas sastāvs un O.S.S. tehnoloģija maksimālai jūtībai. Spinings aprīkots ar augstākās klases EVA , grafīta rokturi un Fuji spoles turētāju  spoles fiksēšanai. Fast akcijas blanka perfekti nodos visu informāciju par mānekli ūdenī.

Spinings ļauj komfortabli spiningot ar visu norādīto testa diapazonu padarot to piemērotu kā  zandartu tā arī līdaku ķeršanai džiga un drop- šota tehnikā, kā arī dažādām spiningošanas spēka tehnikām, ķerot zālēs.  Tas spēs nodoršinot maksimālu jūtību, signalizējot par mānekļa atrašanos ūdenī un grunts sastāvu, nemaz nerunājot par copēm!  VIVO Prototype Nuovo sērija ir premium klases spinings, tiem kas izvēlas labāko un nav gatavi kompromisiem par kvalitāti vai tehnisko izpildījumu.

Spinings izceļas ar neaprakstāmām tālmetiena un izcilas jūtības īpašībām

Ņemot vērā spininga nelielo svaru- 152 gr! Iesakam to izmantot kopā ar pēc iespējas vieglāku, 4000 izmēra, premium klases spoli un nepārsniegt ieteicamo auklas diametru- PE # 1.5 līdz PE # 3

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 100 gr

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0