Spinings Major Craft Soul Stick STS-762L/ML

280,00 

Spinings Major Craft Soul Stick STS-762L/ML

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 4573236254807

Spinings Major Craft Soul Stick STS-762L/ML

Spinings Major Craft Soul Stick STS-762L/ML – divdaļīgs, 2.29 m garš spinings ar testu 3- 16 gr. Fast akcija.

2021 gada jaunums! Spinings izgatavots uz augstvērtīgas grafīta blankas un aprīkots ar FUJI SIC-S gredzeniem. Aprīkots ar Fuji VSS spoles tuerētāju un dizainiski ļoti pievilcīgu melnu EVA matreāla rokturi. Šo spiningu sēriju izstrādājuši labākie Major Craft inženieri kopā ar Mida Group sporta spiningotājiem, gluži tāpat kā, par klasiku jau kļuvušās, Doger, Rizer, Restive, Terrier un Vierre sērijas, arī ši ir izstrādāta tieši mūsu platuma grādiem un mums tik labi zināmajiem plēsējiem- asarim, zandarta un līdakai.

Soul Stick sērija paredzēta kā universāla, dažādiem māenkļu tipiem un ķeršanas apstākļiem- vobleru tvičam, džigam, pavadiņu sistēmām, rotiņiem un citiem mānekļiem. Sērija izceļas ar ļoti pievilcīgu, melnu dizainu, labu ergonomiku un jūtību. Neatkarīgi no jūsu iecienītās spiningošanas tehnikas- Soul Stick sniegs patiesu baudu spiningojot.

Soul Stick STS762L/ML ir vieglākais modelis no šīs sērijas. Spininga svars ir tikai 102 gr. Un tas būs paredzēts vieglam džigam, izmantojot atsvarus no 5- 10 gr. Kā arī nelielu, līdz 90 mm, vobleru tvičam.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

7' (213-243 cm)

Max mānekļa svars

līdz 20 gr

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0