Spinings Major Craft Soul Stick STS-802H

290,00 

Spinings Major Craft Soul Stick STS-802H

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 4573236254869

Spinings Major Craft Soul Stick STS-802H

Spinings Major Craft Soul Stick STS-802H – divdaļīgs, 2.44 m garš spinings ar testu 14- 60 gr. Fast akcija.

2021 gada jaunums! Spinings izgatavots uz augstvērtīgas grafīta blankas un aprīkots ar FUJI SIC-S gredzeniem. Aprīkots ar Fuji VSS spoles tuerētāju un dizainiski ļoti pievilcīgu melnu EVA matreāla rokturi. Šo spiningu sēriju izstrādājuši labākie Major Craft inženieri kopā ar Mida Group sporta spiningotājiem, gluži tāpat kā, par klasiku jau kļuvušās, Doger, Rizer, Restive, Terrier un Vierre sērijas, arī ši ir izstrādāta tieši mūsu platuma grādiem un mums tik labi zināmajiem plēsējiem- asarim, zandarta un līdakai.

Soul Stick sērija paredzēta kā universāla, dažādiem māenkļu tipiem un ķeršanas apstākļiem- vobleru tvičam, džigam, pavadiņu sistēmām, rotiņiem un citiem mānekļiem. Sērija izceļas ar ļoti pievilcīgu, melnu dizainu, labu ergonomiku un jūtību. Neatkarīgi no jūsu iecienītās spiningošanas tehnikas- Soul Stick sniegs patiesu baudu spiningojot.

Soul Stick STS-802H- modeļa svars 129 gr. Šis spinings būs piemērots smagam džigam ar 5-8 collu silikona mānekļiem kopā ar atsvariem līdz pat 30 gr. Vai smagam drop-šotam kas ir īpaši aktuāls vēlā rudenī Latvijas lielajās upēs, kad bieži nākas lietot 30- 50 gr atsvaru kopā ar 4- 6 collu lielu mānekli. Šis modelis bez problēmām tiks galā ar augstāk minētajiem svariem, tai pat laikā tam paliks jaudas rezerve veikt spēcīgus piecirtienus maksimālai copju realizācijai.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 60 gr

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0