Spinings Zetrix Avalanche ZAS-882MH

150,00 

Spinings Zetrix Avalanche ZAS-882MH

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 9509387648825

Spinings Zetrix Avalanche ZAS-882MH

Spinings Zetrix Avalanche ZAS-882MH divdaļīgs, 2.65 m garš, spinings ar testu 12- 45 gr. Spininga Svars 138 gr! Fast akcija.

Spinings tiem, kas zina ko vēlas. Augstākās klases spinings vobleriem, šūpiņiem, rotiņiem un silikona mānekļiem. Spininga blanka ir piemērota, tviča un džiga tehnikām. Spinings aprīkots ar augstākās klases EVA , grafīta rokturi un Seaguide spoles turētāju  spoles fiksēšanai. Fast akcijas blanka perfekti nodos visu informāciju par mānekli ūdenī. Seaguide gredzeni, būs piemēroti kā spiningošanai vasarā tā ziemā.

Spinings ražots priekš tviča un džiga tehnikas-  jaudīgs, ar izcilām tālmetiena īpašībām. Paredzēts, lai savaldītu spēcīgu zivi sarežģītos apstākļos.  Spinings izceļas ar augstu jūtību! Konkrētais modelis ir piemērots krasta džigam Latvijas lieljās upēs un ezeros, kur bieži nākas izmantot atsvarus kas lielāki par 20 gr un nepieciešams ļoti tāls, precīzs metiens. Avalanche sērijas spiningi ir izstrādāti priekš mūsu plēsīgajām zivīm un tieši tas padara šos spiningus par vienu no labākajiem produktiem mūsu tirgū.

Ņemot vērā spininga nelielo svaru- 138 gr! Iesakam to izmantot kopā ar vieglu  premium klases  spoli un nepārsniegt ieteicamo auklas diametru- PE # 0.8 līdz PE # 2

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 50 gr

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0