Spinings Zetrix Flair FLS-802ML-T

155,00 

Spinings Zetrix Flair FLS-802ML-T

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 9507135848022

Spinings Zetrix Flair FLS-802ML-T

Spinings Zetrix Flair FLS-802ML-T divdaļīgs, 2.44 m garš, spinings ar testu 1.5- 14 gr. Spininga Svars 88 gr! Fast akcija.

Spinings tiem, kas zina ko vēlas. Augstākās klases spinings vobleriem, šūpiņiem, rotiņiem un silikona mānekļiem. Spininga blanka ir piemērota, tviča un džiga tehnikām. Spinings aprīkots ar augstākās klases EVA , grafīta rokturi un Seaguide spoles turētāju  spoles fiksēšanai. Fast akcijas blanka perfekti nodos visu informāciju par mānekli ūdenī. Seaguide gredzeni, būs piemēroti kā spiningošanai vasarā tā ziemā.

Spinings ražots tieši priekš vieglā džiga. Spininga tubulārā blanka, lieliski signalizēs par mānekļa mātrašanos ūdenī, grunts īpašībām un copēm. Spininga garums nodrošinās ļoti tālus un precīzus metienus, tāpat arī ļaus reailzēt ļoti vājas copes, ja māneklis tiek lietots kopā ar off- set āķi. Spinings piemērots, kā spiningošanai no krasta tā arī copei no laivas. Spinings spēs “izstrādāt” visu norādīto testa diapazonu taču spiningotājam jāņem vērā arī mānekļa svars! Mūsu apstākļos spiningu var lietot arī sapalu spiningošanai.

Ņemot vērā spininga nelielo svaru- 88 gr! Iesakam to izmantot kopā ar vieglu  premium klases  spoli un nepārsniegt ieteicamo auklas diametru- PE # 0.4 līdz PE # 1

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par atbilstoša komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā.

Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 10 gr

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0