Ziemas apģērbi copei un medībām

Ziemas apģērbi copei un medībām – atpūta brīvā dabā šobrīd ir svarīga kā nekad agrāk!

Labā apģērbā atpūta ir komfortabla un patīkama, faktiski jebkuros laika apstākļos! Labs apģērbs ir ūdens izturīgs, elpojošs, iespējami viegls un termo ietilpīgs! Pareizi izvēlēti termoslāņi palīdz valkātājam justies komfortabli kā ilgstošās slodzēs, tā atpūtas brīžos!

Par spīti Covid krīzei esam saņēmuši steidzamo piegādi no Novatex rūpnīcas. Šiem ziemas un pavasara kostīmiem šobrīd ir pieejami faktiski visi izmēri, bet cenas – ļoti demokrātiskas. Neaizmirstam, ka visi šie kostīmi ir 10 000 mm/10 000 gr.kv/m un ražoti Jekaterinburgā, mazliet aiz Urāliem, kur cilvēki ziemu labi zina!

Ziemas spec-piedāvājums tepat lapā, zemāk!

Ērti, silti, sausi! Tel. uzziņām – 29377888, darba dienās, darba laikā.

Labi apģērbi visām sezonām
image

Medībām vai makšķerēšanai?

Pirms izvēlamies apģērbu – ir vērts definēt pielietojuma mērķi, jo apģērbi medībām un makšķerēšanai var atšķirties gan pēc materiāliem, gan īpašībām. Makšķernieki apģērbu mēdz valkāt ilgāku laiku kā mednieki, līdz ar ko makšķerniekiem svarīgāka mēdz būt apģērba ūdensizturība, savukārt medniekiem bieži vien izšķiroša ir apģērba krāsa(atšķirībā no medību veida), materiāls, kas nodrošina pēc iespējas klusas kustības izšķirošos brīžos. Medību apģērbs derēs arī makšķerniekiem, bet otrādāk – mūsu pieredzē nav pārāk daudz gadījumu, kad medībās izmantotu makšķerēšanas kostīmus, protams, ja vien dalība medībās nenotiek dzinēja lomā.

Svarīgi ir izvērtēt – vai vairāk atradīsimies kustībā vai stacionāri. Tas jāizvērtē gan makšķerniekiem, gan medniekiem. Mūsu piedāvātajiem kostīmiem ir dažādas komforta siltuma gradācijas, kas palīdz izprast apģērba siltuma pakāpi. Siltiem apģērbiem ir svarīgi novērtēt mitruma izvades koeficientu, kuru mēra gramos uz auduma kvadrātmetru. Pārvietojoties siltos apģērbos lielākus attālumus – mēs tērējam daudz enerģijas un svīstam. Ir svarīgi, lai apģērbs tiktu galā ar lieko mitrumu, lai spēj to izvadīt no iekšpuses ārā, sglabājot komforta sajūtu valkātājam.

Piemēram Novatex kostīmam Sledopit parametri 10000 mm ūdensizturība/ 10000 gr uz Kv/m mitruma izvads. Tas nozīmē, ka kostīms izturēs mērenu lietu vairākas stundas un samērā labi izvadīs lieko mitrumu. Kokrētā kostīma temperatūras gradācija ir -30C, kas nozīmē ka kostīma ekstrēmā temperatūra ir mīnus 30 C grādi. Šo kostīmu patīk izmantot gan makšķerniekiem, gan medniekim, kuri atpūtas laikā nemēro daudzus kilometrus ar kājām.

Ērti, silti, sausi!

Unversāls ziems kostīms
image

Silts kostīms zemeldus makšķerniekiem

Zemledus makšķernieki, ar retiem izņēmumiem, ir samēra mazkustīgi sava hobija laikā. Parasti tie dodas uz izvēlēto vietu un pēc tajā pavada samērā ilgas stundas mazkustīgā režīmā. Šādiem copmaņiem ir piemēroti -45C klases kostīmi, jo tiem ir biezāks siltinājuma slānis, kas nodrošina tilpumu ap ķermeni. Šādus kostīmus izmanto arī vēlā rudens velcētāji, kuri ilgas stundas pavada laivā, gaidot lielo zivju aktivitātes brīžus. Novatex Grayling sērijas kostīmi ir radīti tieši makšķerniekiem un -45C termoizturība nozīmē siltu kostīmu, ar apjomīgu tilpumu. Pēdējos 3 gadus izmantoju Novatex Grayling Kaiman, kurš ir ļoti ērts un ūdensizturīgs kostīms. Ir sanācis copēt gan ļoti lietainās un vējainās dienās, gan arī pamatīgos mīnus grādos, gan veikt garus pārgājienus pa ledu, aktīvās zivis meklējot. Šim kostīmam ir visas nepieciešamās komforta īpašības un daudz nianšu, kas noderēs atsevišķas situācijās, sīkāk par tām – konkrēta kostīma aprakstā.

Eholotes.lv piedāvājumā ir vairāki -45 C klases kostīmi, atsevišķi modeļi pieejami arī 4XL un 5XL izmēri īpaši lieliem makšķerniekiem!

Ērti, silti, sausi!

Kostīms Grayling Kaiman -45 C
image

Medniekiem patīk klusi apģērbi

Medību apģērbu specifika – ļoti smalka! Tā ir atkarīga no iecienītā medību veida un mednieka prasību līmeņa. Ir mednieki, kuri apģērba izvēlē pievērš uzmanību vissīkākajām niansēm, piemēram – pievilināšanas svilpes aukliņas krāsai. Vairums mednieku ir praktiski un izvēlas kostīmus, piemērotus vairākumam medību veidu. Parasti tie ir kostīmi ar -15C gradāciju aktīvām medībām ziemā.

Gaides medību cienītājiem patīk siltāki tērpi ar -30C gradāciju. Siltākus medību kostīmus mūsu veikalā izvēlas reti un, parasti, tos piegādājm pēc pasūtījuma.

Vācu stila piekritēji bieži vien izvēlas Magnum sērijas kostīmus ar samērā klasisku dizainu, magnētiskām aizdarēm un citām ērtām viltībiņām, piemēram – neslīdoša lenta uz pleca ērtākai ieroča pārnēsāšanai.

Ērti, silti, sausi!

Magnum -15 C - vācu stilā!
image

Termoveļas, starpslāņi - komforta uzlabošanai

Labs kostīms ar labiem elpošanas parametriem zaudē savas īpašības, ja valkātājs neievēro galveno principu – arī starpslāņiem ir jābūt no mitrumu izvadoša materiāla. Flaneļa krekls uz labas termoveļas ir īsts mitruma sūklis, kas žūst ļoti lēni! Tā komforts nerodas!

Pēc garāka pārgājiena siltā kostīmā svīšana ir neizbēgama, tāda ir cilvēka organisma uzbūve. Šeit svarīgi ir ievērot principu, ka visi apģērba slāņi ir mitrumu izvadoši un, vajadzības gadījumā arī sildoši. Ja dodamies vairāku dienu pasākumā – noteikti gribēsim arī antibakteriālu termoveļu, kura palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem aromātiem.

Termoveļas ir daudz un dažādas, arī to kvalitāte ievērojami atšķiras. Ir veļas ar augstu vilnas sastāvu, piemēram, Merino vilnas veļa, bet tā mēdz kniest. Ja vilnas cepure Jums kož, tad iesvīdusi Merino vilnas termoveļa arī kasīsies. Ninases ir daudz.

Ir siltās veļas, kuras sildīs un ir sporta aktivitātēm paredzētas veļas, kas ne visai sildīs mazkustīgās situācijās. Ir audumi, kuri atvēsina pie vismazākā mitruma un tādā veļā būs vēsi, tās nevajag izmantot ziemā. Par veļu ir vērts konsultēties ar pārdevēju, jo laba veļa ir dārgāka, toties kalpo ļoti ilgi!

Ērti, silti, sausi!

Termoveļas un flīsi
image

Akcijas un atlaides!

Iepirkties ar atlaidēm patīk visiem. Arī mums sava atlaižu programma.

Pēdējos izmērus no kolekcijām, iepriekšējo sezonu kolekcijas, manekenu tērpus  – šos apģērbus veikalā Eholotes.lv var iegādāties par īpašām vai pat ļoti īpašām cenām.

Piemēram – viena no vislabākajām ziemas “parkām” pasaulē – Geoff Anderson Usque Goosey Down Parka, jaka ar 750 dūnas pildījumu, lietus izturīga, ar ļoti pārdomātu dizainu un visām fīčām – šobrīd ir pieejama ar 70 % atlaidi atlikumiem veikalā. Visus nocenotos kostīmus un apģērbus vienuviet var apskatīt sadaļā akcijas un atlaides.

Ērti, silti, sausi!

Akcijas un atlaides!
1
Jūsu grozs
0